Lunch w Restauracji Bazylia

Czujesz głód? Lunch w Magdalence pod Warszawą to idealne rozwiązanie dla osób, które akurat są w trasie i tęsknym wzrokiem wypatrują miejsca mającego w swej ofercie dobre jedzenie. Lunch albo szybki obiad w Restauracji Bazylia to głównie smaczne dania mięsne. Sycące zupy i atrakcyjne przekąski. Jeśli zasmakuje ci lunch w Magdalence koło Warszawy, po powrocie do biura możesz skorzystać z dostawy na telefon.

Zestawy lunchowe z dowozem

Polecamy nasze zestawy lunchowe tym, którzy nie mogą oderwać się od pracy. Lunch z dostawą w promieniu ok. 10 km od miejscowowści Magdalenka / Łazy. Tylko Restauracja Bazylia gwarantuje smaczne jedzenie na telefon, które dotrze do waszych miejsc pracy szybko i w wygodnym opakowaniu. Domowe obiady na klawiaturze komputera w open space? Tak, to możliwe! Tani lunch – w podstawowej ofercie lunchowej mamy zupę i drugie danie ciepłe, specjalne na zamówienie możemy zrobić przystawki, czy np. przerwy kawowe z kanapkami dla firm. Wybierajcie!

Godziny lunchowe

Od poniedziałku do piątku w Restauracji Bazylia w godzinach 12.00-16.00 serwujemy w Magdalence koło Warszawy lunch dla naszych gości, pracowników okolicznych firm i mieszkańców. Obiad można zjeść na miejscu lub zamówić na wynos lub z dostawą – tel: 22 757 99 50.

Gotujemy tylko z naturalnych składników dania kuchni polskiej oraz włoskiej.

Możemy również przygotować specjalne menu lunchowe dla firm, które chcą zamawiać posiłki dla swoich pracowników, gości lub na szkolenia. Zapraszamy na lunch!

Menu na lunch

Lunch na Poniedziałek |15.07

Zupa pomidorowa

Pierś z grilla zapiekana pieczarkami, surówka

 

(WYBIERAJĄC ZESTAW ZUPA + DRUGIE DANIE ZAPŁACISZ 20ZŁ ZA CAŁOŚĆ!)

DANIE FIT

Sałatka z grillowanymi warzywami

Wtorek |16.07

Kalafiorowa z ziemniakami

Filet z indyka w sezamie, ryż, dip czosnkowy, surówka

(WYBIERAJĄC ZESTAW ZUPA + DRUGIE DANIE ZAPŁACISZ 20ZŁ ZA CAŁOŚĆ!),

NOWOŚĆ DANIE FIT

Sałatka grecka

 

Środa 17.07

Zupa ogórkowa

Rumsztyk z cebulką, ziemniaki, surówka

FIT

Gołąbki z soczewicą w pomidorach- 19,00 

Czwartek |18.07.19

Krupnik

Gołąbki w kapuście włoskiej, puree, sos pomidorowy

 

DANIE FIT

Warzywa z patelni -19,00

Piątek 19.07.19

Tajska z krewetkami

Risotto z kurczakiem

(WYBIERAJĄC ZESTAW ZUPA + DRUGIE DANIE ZAPŁACISZ 20ZŁ ZA CAŁOŚĆ!)

NOWOŚĆ DANIE FIT

Bakłażan w cieście z salsą – 19,00

 

 

 

Cennik lunchowni
Zupa – 8 zł Drugie danie – 16 zł Danie FIT – 19,00 Zestaw ( zupa + drugie danie 20 zł) Godziny otwarcia lunche od 12.00 do 16.00 ( na miejscu, na wynos oraz z dostawą)

Galeria obiadów i zestawów lunchowych w Restauracji Bazylia

lunch ciepła zupa ryż z kurczakiem i sałatką z dowozem w okolicach Magdalenki koło Warszawy ziemniaki zapiekane kotlet i suruówka na lunch ryż pulpety i sałatka na lunch makaron z mięsem na lunch kasza z kurczakiem na lunch160reu3.07