Lunch w Restauracji Bazylia

Czujesz głód? Lunch w Magdalence pod Warszawą to idealne rozwiązanie dla osób, które akurat są w trasie i tęsknym wzrokiem wypatrują miejsca mającego w swej ofercie dobre jedzenie. Lunch albo szybki obiad w Restauracji Bazylia to głównie smaczne dania mięsne. Sycące zupy i atrakcyjne przekąski. Jeśli zasmakuje ci lunch w Magdalence koło Warszawy, po powrocie do biura możesz skorzystać z dostawy na telefon.

Zestawy lunchowe z dowozem

Polecamy nasze zestawy lunchowe tym, którzy nie mogą oderwać się od pracy. Lunch z dostawą w promieniu ok. 10 km od miejscowowści Magdalenka / Łazy. Tylko Restauracja Bazylia gwarantuje smaczne jedzenie na telefon, które dotrze do waszych miejsc pracy szybko i w wygodnym opakowaniu. Domowe obiady na klawiaturze komputera w open space? Tak, to możliwe! Tani lunch – w podstawowej ofercie lunchowej mamy zupę i drugie danie ciepłe, specjalne na zamówienie możemy zrobić przystawki, czy np. przerwy kawowe z kanapkami dla firm. Wybierajcie!

Godziny lunchowe

Od poniedziałku do piątku w Restauracji Bazylia w godzinach 12.00-16.00 serwujemy w Magdalence koło Warszawy lunch dla naszych gości, pracowników okolicznych firm i mieszkańców. Obiad można zjeść na miejscu lub zamówić na wynos lub z dostawą – tel: 22 757 99 50.

Gotujemy tylko z naturalnych składników dania kuchni polskiej oraz włoskiej.

Możemy również przygotować specjalne menu lunchowe dla firm, które chcą zamawiać posiłki dla swoich pracowników, gości lub na szkolenia. Zapraszamy na lunch!

Menu na lunch

Poniedziałek |16.09

Zupa ogórkowa

Bitki z indyka, kopytka, surówka

(WYBIERAJĄC ZESTAW ZUPA + DRUGIE DANIE ZAPŁACISZ 20ZŁ ZA CAŁOŚĆ!)

DANIE FIT

Tortilla z warzywami

Wtorek |17.09

Krupnik

Kotlet mielony, ziemniaki, marchewka z groszkiem

(WYBIERAJĄC ZESTAW ZUPA + DRUGIE DANIE ZAPŁACISZ 20ZŁ ZA CAŁOŚĆ!),

NOWOŚĆ DANIE FIT

Batat faszerowany

 

Środa 18.09

Kalafiorowa

Sznycel z kurczaka, ziemniaki, surówka

FIT

Leczo z soczewicą- 19,00 

Czwartek       |19.09.19

Pieczarkowa z makaronem

Pulpety z indyka, kasza, surówka

DANIE FIT

Bakłażan w cieście, salsa pomidorowa -19,00

Piątek 20.09.19

Minestrone

Zrazy wieprzowe, kluski śląskie, surówka

(WYBIERAJĄC ZESTAW ZUPA + DRUGIE DANIE ZAPŁACISZ 20ZŁ ZA CAŁOŚĆ!)

NOWOŚĆ DANIE FIT

Kotlety z cukinii i kaszy bulgur, salsa gruszkowa 19,00

 

 

 

Cennik lunchowni
Zupa – 8 zł Drugie danie – 16 zł Danie FIT – 19,00 Zestaw ( zupa + drugie danie 20 zł) Godziny otwarcia lunche od 12.00 do 16.00 ( na miejscu, na wynos oraz z dostawą)

Galeria obiadów i zestawów lunchowych w Restauracji Bazylia

lunch ciepła zupa ryż z kurczakiem i sałatką z dowozem w okolicach Magdalenki koło Warszawy ziemniaki zapiekane kotlet i suruówka na lunch ryż pulpety i sałatka na lunch makaron z mięsem na lunch kasza z kurczakiem na lunch160reu3.07